ADOKSAN Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Adoksan Tekstil Sanayi Ve Ticaret A.ş.

Organize Sanayi Bölgesi Kahverengi Cadde No: 17 Nilüfer / Bursa Nilüfer, Bursa
Cep Onaylı
Gold
Mesaj Gönder
Adoksan Tekstil Sanayi Ve Ticaret A.ş.
Organize Sanayi Bölgesi Kahverengi Cadde No: 17 Nilüfer / Bursa
Nilüfer , Bursa
1986 Yılında Döşemelik Kumaş Satışı Amacıyla Adıgüzeller Adı Altında Faaliyete Başlayan Firmamız 1997 Yılında Yapmış Olduğu Yatırımlarla Adoksan Tekstil San. Ve Tic. A.ş. Adı Altında Döşemelik Kumaş Üretimine Geçmiştir.

Adoksan Tekstil Sanayi Ve Ticaret A.ş. Hakkında

1986 yılında döşemelik kumaş satışı amacıyla Adıgüzeller adı altında faaliyete başlayan firmamız 1997 yılında yapmış olduğu yatırımlarla Adoksan Tekstil San. ve Tic. A.Ş. adı altında döşemelik kumaş üretimine geçmiştir. Her geçen yıl yaptığı yatırımlarla makina parkurunu ve ürün çeşitliliğini geliştiren firmamız son olarak 2011 yılında yapmış olduğu boyahane yatırımı ile kendi iplik ve kumaşını kendi bünyesinde boyamaya başlamış olup , hemen hemen bütün işlemleri kendi bünyesinde yapan entegre bir tesis haline gelmiştir.

Şu anda,son teknolojiye sahip jakarlı dokuma makinaları , şönil , büküm ve fantezi iplik makinaları , bobin ve kumaş boya makinaları , bitim işlemi ve tuşe makinaları ile Bursa Nilüfer Organize sanayi bölgesinde , 18.500 m² kapalı alana kurulu tesisinde 35 den fazla ülkedeki müşterilerine hizmet vermektedir.

Dünya marketlerini takip eden genç ve yetenekli kadrosuyla ve son teknolojiyi kullanan arge ve desen departmanıyla döşemelik, perde ve dekorasyon amaçlı kumaş üretimini yapmakta olan Adoksan , en iyi kaliteyi , en iyi servisle birleştirerek dünya marketlerine ihracat yapmaktadır.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Firma Menüsü

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 08:00-18:00
Cumartesi 08:00-18:00
Pazar 08:00-18:00
ETİKETLER

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright, Her hakkı saklıdır.e-tekstil.com

Iyzico