Aytürk Boya Apre Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

Aytürk Boya Apre Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti.

Demirtaş San. Böl Yonca Sk No.4 Osmangazi 16245 Bursa Turkey Osmangazi, Bursa
Cep Onaylı
Gold
Mesaj Gönder
Fotoğrafları Büyüt
1995 Yılında Demirtaş Organize Sanayi Bölgesindeki Tesislerinde Fason Boya Apre Üretimine Başlayan Firmamız 4.000 M² Si Kapalı Olmak Üzere 6.000 M² Alanda Son Teknoloji Makinaları İle Kurulduğu Günden İtibaren Kaliteli Hizmeti Yüksek Teknoloji Ürünü Makin

Aytürk Boya Apre Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti. Hakkında

1995 yılında Demirtaş Organize Sanayi bölgesindeki tesislerinde Fason Boya Apre üretimine başlayan firmamız 4.000 m² si kapalı olmak üzere 6.000 m² alanda son teknoloji makinaları ile kurulduğu günden itibaren kaliteli hizmeti yüksek teknoloji ürünü makinaları ve profesyonel personeli, uzman kadrosu ve dinamik yapısı ile tekstil sektörünün önde gelen markalarına hizmet vermektedir.

 

Aytürk Boya Apre Sanayi Tic. Ltd. Şti. ihtiyaçlara farklı çözümler sunabilen en son teknoloji ürünü makine parkuruyla, ev tekstili ve fantazi piyasasına; viskon Aplik, organze, terry coton, pamuk polyester ve naylon karışımlarını işlemeli ve işlemesiz, fason olarak boyayarak hizmet vermektedir.

Aytürk Tekstil'in aylık kapasitesi 400 tondur. Tesislerde 2 adet ram makinesi, 1 adet kurutma makinesi, Muhtelif ağırlıklarda kapasitelere sahip 13 adet HT boyama makinesi, Kalender makinesi, gaze makinesi ile ileri teknolojiye sahip bir üretim parkuru bulunmaktadır.

İşimizin hiç bir aşamasında kaliteden taviz vermiyoruz.
"İşimizde kalite var" Ticari faaliyetlerimizin gereği olarak müşteri hizmetlerinde; Periyodik işletme kontrolleri, Kaliteli cihaz ve ekipman kullanımı, Yerinde ölçüm ve rapor verme, Gerektiğinde, özel analizlerin uluslar arası nitelikte kabul görmüş akredite laboratuvarlarda yapılması, Ayrıca dönemsel raporlama ile işletme takibi, çalışma disiplinimizin en önemli ayrıntılarıdır.

 

 

Üretim
Firmamızın aylık kapasitesi 400 tondur. Tesislerde 2 adet ram makinesi, 1 adet kurutma makinesi, Muhtelif ağırlıklarda kapasitelere sahip 13 adet HT boyama makinesi, Kalender makinesi, gaze makinesi ile ileri teknolojiye sahip bir üretim parkuru bulunmaktadır.

Şirketimiz kurulduğundan bugüne, sektörüyle ilgili bütün teknolojik yenilik ve gelişmeleri yakından takip etmekte ve makine parkurunu, yardımcı malzemeleri ve proseslerini yenileyerek kalite standardını sürekli yükseltmektedir. AYTÜRK BOYA APRE San. Tic. Ltd. Şti tüm bu işlemleri insana ve doğaya saygı çerçevesinde gerçekleştirmektedir.

 


Çevre Politikası;
Araştırma geliştirme ve kalite kontrol faaliyetleri devamlı olarak yürütülmektedir. AYTÜRK BOYA APRE San. Tic. Ltd. Şti, yürüttüğü tüm faaliyetlerde sürekli iyileştirmeyi, doğal kaynakların etkin kullanılmasını, yasalara tam uyum ve kirliliğin önlenmesini, faaliyetleri sırasında oluşan atıkların öncelikli olarak kaynağında azaltılmasını ve ayrıştırılmasını, geri dönüşüme kazandırılmasını, en uygun yöntemlerle bertaraf edilmesini çevre politikasının temeli kabul eder. Bu politika çerçevesinde; Çalışanlarımızı, tedarikçilerimizi ve taşeronlarımızı çevrenin korunması konusunda bilinçlendirmek amacıyla eğitim faaliyetleri düzenlemeyi, Çevre üzerindeki olası etkileri kontrol altında tutmayı ve en aza indirmek için uygun teknoloji kullanmayı Çevresel kirliliği önlemek amacıyla, yasal, uluslararası mevzuatlar ve müşteri gerekliliklerini takip etmeyi ve bunlara uyum sağlayarak çevre performansını sürekli iyileştirmeyi, taahhüt ve tüm kamuoyuna ilan eder.

 

Vizyonumuz | Hergün daha ileri
Kimya sektöründe, yurtiçinde ve yurtdışında doğru teknolojiler ile tam hizmet değerli çözümler sunan, teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan, değişimi yönlendiren, müşteri ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan, yerli ve yabancı iş ortaklarının birinci derecede tercih ettiği, sektöründe önde gelen bir şirket olmak.
Misyonumuz | Hep birlikte güvenle
Müşterilerimizin başarıları için değer sağlamak amacıyla uluslararası kalite standartlarında kumaş boyama hizmetleri üretmek.
Değerlerimiz
# Güvenilirlik,
# Yüksek sorumluluk duygusu,
# Deneyim,
# Kalite bilinci,
# Sürekli gelişim inancı,
# İş ahlakına bağlılık,
# Hızlı Servis
Müşteri beklentilerini aşan katma değerli iş birliği değerlerine sahiptir. Sektörel Çözüm Yaklaşımı Değişimi yönetebilmek, ihtiyaçları karşılayabilmek ve beklentilerin ötesinde çözümler sunabilmek ancak müşteriye yakın olmakla mümkün. Farklı sektörlerde faaliyet gösteren müşterilerimize, sektöre özgü çözümler sunabilmek.

 

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 08:00-18:00
Cumartesi 08:00-18:00
Pazar 08:00-18:00
ETİKETLER

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright, Her hakkı saklıdır.e-tekstil.com

Iyzico