Bakırlar Tekstil Sanayi ve Ticaret A. Ş.

Bakırlar Tekstil Sanayi Ve Ticaret A. Ş.

Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi O.s.b. Caddesi No:1 Sarıçam /adana Sarıçam, Adana
Cep Onaylı
Gold
Mesaj Gönder
Bakırlar Tekstil Sanayi Ve Ticaret A. Ş.
Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi O.s.b. Caddesi No:1 Sarıçam /adana
Sarıçam , Adana
Uzun Yıllar İçinde Elde Ettiğimiz Tecrübemizi Araştırma Ve Geliştirme Süreçleriyle Destekliyoruz. Yaptığımız Çalışmalar Sonucunda Daha Nitelikli Ürünler Tezgahlarımızda Hayat Buluyor Ve Modanın İçinde Yerini Hızla Alıyor. Fiziksel Ve Kimyasal Testler Aynı

Bakırlar Tekstil Sanayi Ve Ticaret A. Ş. Hakkında

Bakırlar Tekstil, 1960'lı yıllarda toptan kumaş ticareti ile tekstil yolculuğuna başlamıştır. Ailenin ikinci kuşağı, 1997 yılında şirket yönetimini devralmış ve o yıl Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi'nde, bugünkü entegre tekstil fabrikasının ilk yatırımını yaparak endüstriye giriş yapmıştır. 

Sırasıyla dokuma, iplik büküm, iplik üretim, kumaş boya, iplik boya vs. tesislerini ve ara etaplarını da kuran Bakırlar Tekstil bugün entegre tesis olarak faaliyet göstermektedir. 1997, 2007, 2011 ve 2018 yılları şirket için büyüyen talebi karşılayabilmek adına önemli yatırım yılları olmuş; gelişen teknolojiyi kullanma ve gelecek günlere hazırlıklı olma noktasında önemli başarılara imza atılmıştır.

Şirketin stratejik düzeydeki kararları tüm yöneticilerle birlikte benimsenmiş ve tüm çalışanlar bu sürece dahil edilmiştir. Kurumsal kimliğini en küçük paydaşına kadar hissettiren Bakırlar Tekstil başarısının sırrını, tüm kadrolarıyla birlikte inandığı manevi değerleri bütün maddi değerlerin üstünde tutmasına bağlamaktadır. 

Ailenin yeni kuşakları bir taraftan eğitim hayatlarına devam ederken bir taraftan da çeşitli görevler için  gelecek yıllara hazırlanmaktadır.
Şirketin yazım teknolojileri ve yenilenebilir enerji konularındaki yatırımları bugün itibariyle devam etmektedir.

Aile, sosyal konularda bayrak taşıyıcı olarak hareket etmeyi kendine şiar edinmiş ve hayal ettiği büyük hedeflere yürümeye devam etmektedir.

 

OSMANİYE İPLİK FABRİKAMIZ

Adres

Osmaniye Organize Sanayi Bölgesi 126 Ada 2 Nolu Parsel / OSMANİYE

Telefon

+90 328 826 81 92

Faks

+90 328 826 81 90

 

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 08:00-18:00
Cumartesi 08:00-18:00
Pazar 08:00-18:00
ETİKETLER

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright, Her hakkı saklıdır.e-tekstil.com

Iyzico