BARUTÇU TEKSTİL SAN. TİC. ŞTİ.

Barutçu Tekstil San. Tic. Şti.

Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi Çiğdem 1. Sk. No:18 Osmangazi Bursa Osmangazi, Bursa
Cep Onaylı
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Fotoğrafları Büyüt
Barutçu Tekstil San. Tic. Şti.
Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi Çiğdem 1. Sk. No:18 Osmangazi Bursa
Osmangazi , Bursa
Barutçu Tekstil San. Ve Tic. A.ş. Olarak Vizyonumuz, Kaliteden Ödün Vermeden, Müşteri Memnuniyetini Ön Planda Tutarak, Ar-Ge / Ür-Ge Çalışmaları İle Teknolojik Gelişmeler Doğrultusunda Yenilikçi Ürün Ve Hizmet Anlayışıyla, Sektörün İç Ve Dış Taleplerini K

Barutçu Tekstil San. Tic. Şti. Hakkında

1991 yılında Bursa’da kurulan firmamız tekstil sektörünün önde gelen kumaş imalat ve ihracatçılarındandır.

Müşteri memnuniyeti odaklı, sürekli büyüme ve gelişmeyi, uluslararası platformda rekabet edebilmeyi hedef alan vizyonuyla vazgeçilmez bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerleyen firmamız, yüksek kalite ve standartlardaki ürünlerini; yurt içinde faaliyet gösteren ihracatçı konfeksiyonculara, aralarında dünya markalarının da olduğu seçkin müşterilerine ve 20’den fazla ülkeye ihraç etmektedir.

Bursa Demirtaş Organize Sanayi Bölgesinde bulunan ve yıllık 12 milyon metre kumaş üretim kapasitesi olan firmamız, tamamı klimalı ve kirli hava temizleme sistemine sahiptir.

Toplam 35.000 metrekare kapalı alan üzerinde, 144 armür + 16 jakar toplam 160 adet en son teknolojili dokuma, 2 adet Karl Mayer, 2 adet Benninger marka Çözgü hazırlama ve 20 adet kalite kontrol makinası, 310 deneyimli çalışanı, dinamik yapısı, prensipli ve dürüst çalışma anlayışıyla faaliyetlerini devam ettirmektedir.

Firmamız; AR-GE ve ürün geliştirme departmanlarında istihdam ettiği konusunda uzman tekstil ve tasarım mühendisleri ile kumaş, desen ve moda tasarımı anlayışında yeni standartlar ortaya koymakta ve ilkbahar-yaz, sonbahar-kış olmak üzere yılda iki farklı ana koleksiyon hazırlamaktadır. Bu koleksiyonları her yıl düzenli olarak katıldığı Texworld-Paris, Textillegprom Moscov, The London Textile Fair fuarlarında müşterileri ile buluşturmaktadır.

 

Boyahanemiz, müşterilerimizin istemiş olduğu kriterleri baz alarak kaliteli, hızlı ve diyalog çerçevesi içinde çalışmaktadır.

Boyahanemiz, dokuma ve örme kumaş parkuruna uygun olup, likralı ve likrasız her türlü elyaf ve elyaf karışımını boyayıp geniş aksesuar ve finish işlem makinalarımızla mamul kumaşları müşterilerimize servis etmektedir. Günlük kapasitemiz günün moda kumaşlarına göre değişmekte olup, 15-20 ton aralığındadır. Kullandığımız kimyasal madde ve boyar maddeler uluslararası standartlara uygun olup “OEKO TEX” belgelidir.

Emprime ayağında dijital baskı makinalarımız son sistem olup, Barutçu Tekstil tesislerinde imal edilen fantazi kumaşlara uzman desen, tasarım ve coloris ekibiyle iş ortaklarına kalite ile farklılığı sunmaktadır. Aylık kapasitemiz 400.000 ile 450.000 mt. arasındadır.

Müşteri memnuniyeti temel ilkemizdir.

Barutçu Tekstil San. ve Tic. A.Ş. olarak misyonumuz,

  • Sektörümüzde insana ve doğaya duyarlı üretim tesisleriyle örnek bir kuruluş olmak,
  • AR-GE ve Ür-GE çalışmaları kapsamında yüksek kalite standartlarında benzersiz ürün çeşitliliği ile üretim yapmak,
  • Etik değerlere bağlı kalmak,
  • Çalışan ve müşteri memnuniyetini sürekli kılmak,
  • Enerji verimliliği projeleri ile kaynakları etkin bir şekilde kullanarak çevreye duyarlı üretim yapmak,
  • Uluslararası pazar payını arttırarak ülke ekonomisine katkı sağlamaktır.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 08:00-18:00
Cumartesi 08:00-18:00
Pazar 08:00-18:00
ETİKETLER

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright, Her hakkı saklıdır.e-tekstil.com

Iyzico