Batı Dokumacılık Sanayi ve Ticaret A.Ş

Batı Dokumacılık Sanayi Ve Ticaret A.ş

Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi Karanfil Sokak No:5 16369 Bursa / Turkey Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi Mustafa Karaer Caddesi No: 20 16369 Bursa / Turkey Osmangazi, Bursa
Cep Onaylı
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Fotoğrafları Büyüt
Batı Dokumacılık Sanayi Ve Ticaret A.ş
Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi Karanfil Sokak No:5 16369 Bursa / Turkey Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi Mustafa Karaer Caddesi No: 20 16369 Bursa / Turkey
Osmangazi , Bursa
Batı Dokumacılık Sanayi Ve Ticaret A.ş. Bir Aile Şirketidir Ve Üç Nesildir Üstenci Ailesi Tarafından Yönetilmektedir.

Batı Dokumacılık Sanayi Ve Ticaret A.ş Hakkında

Şehir merkezinde bulunan işletme dar gelmeye başlayınca, firmamız Demirtaş Organize Sanayi Bölgesindeki ilk fabrika binalarından birini inşa ederek, dokuma tesisini şehir içinden taşımıştır ve buna ilaveten çözgü haşıl üniteleri de eklemiştir.

Büyüyen talepler karşısında, 1989 yılında, şirketimiz büyük bir yatırım yaparak, kapasitesi bugün Bursa’nın en büyüklerinden biri olan boyahane tesisini kurmuştur.

Düz boya sektöründe iyice profesyonelleşen şirketimiz, bunlara ilave, aynı Sanayi Bölgesinde ikinci bir fabrika inşa edip, çözgü, haşıl ve dokuma ünitelerini bu yeni yapılan işletmeye taşıma kararı almıştır. Boşalan mekana, son teknoloji tam teçhizatlı bir baskı tesisi entegrasyona dahil edilmiştir. Sonra buna kaplama tesisi ilave ederek eksiksiz bir firma haline getirilmiştir.

Şirketimiz, yeni teknolojileri takip edip, zaman zaman alınan finisaj makineleri ve kendi bünyemizde kurulan Next akreditasyonlu kumaş test laboratuarımız ile, şirketimiz bugün Bursa’daki en büyük entegre tesislerinden biri haline gelmiştir. Aynı zamanda firmamız ISO 9001 – 2015 belgesine de sahiptir.

Batı Dokumacılık Sanayi ve Ticaret A.Ş, 300 kişilik sürekli hazır dinamik ve deneyimli kadrosu ile, bayan ve spor giyime ve askeri alanda kullanılan teknik giyime yönelik, boyalı, baskılı yada kaplamalı dokuma ve örgü kumaşları ile, iç piyasaya ve ihracata hizmet veren seçkin ve tecrübeli bir kuruluştur.

VİZYONUMUZ

En büyük hedefimiz, insan ve çevre sağlığına önem veren, özel bilgi birikimimiz ve yüksek teknolojimiz ile müşteriden yan sanayiye, insan kaynaklarından yüksek kaliteli üretime kadar tüm aşamalarda fark yaratan ve tercih edilen bir şirket olmak.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin ürünlerimize karşı hızla artan ve sürekli değişen ihtiyaçlarını karşılayabilmekve memnuniyeti artırmayı hedefleyen,
Deneyimli ve kalifiye iş gücüyle,
İleri teknolojisiyle,
İlk seferinde ve hatasız üretim yaparak müşterimize zamanında teslimat yapabilmek,
Kalitede süreklilik uygulamasıyla, insan ve çevre dostu kumaş üretmek,
Doğru üretim ve satış kombinasyonu ile dinamik bir moda ve teknik kumaş tedarikçisi olmak.

İşletmemizde bulunan rapierli tezgahlarda,  daha çok teknik kumaş ve spor giyime yönelik kumaş üretimi yapılmaktadır.

20 Denye – 1000 Denye aralığında çok ince ve çok kalın flament ipliklerle ve kesik elyaf olarak çekilmiş pamuk, viskon, polyester iplikler naylon ve karışımları kullanılmaktadır.

20 Denye – 1000 Denye aralığında çok ince ve çok kalın flament ipliklerle ve kesik elyaf olarak çekilmiş pamuk, viskon, polyester iplikler naylon ve karışımları kullanılmaktadır.

Laboratuarımız 2002 yılında Batı Dokumacılık Sanayi ve Ticaret A.Ş. bünyesinde kurulmuştur.

Kuruluş amacımız hızla gelişen tekstil pazarında şirketimizin kalite ihtiyacını uluslar arası izlenebilirliğe ulaştırmak amacı ile test ve deney çalışmalarında bulunmaktır.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 08:00-18:00
Cumartesi 08:00-18:00
Pazar 08:00-18:00
ETİKETLER

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright, Her hakkı saklıdır.e-tekstil.com

Iyzico