Benti Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Benti Tekstil Sanayi Ve Ticaret A.ş.

Dosab Reyhan Sokak No:1 16369 Bursa, Türkiye Osmangazi, Bursa
Cep Onaylı
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Fotoğrafları Büyüt
1982 Yılından Beri Tekstil Sektöründe Faaliyet Gösteren Benti Tekstil; Deneyimli Ve Profesyonel Kadrosu İle Bursa'da Kurulu Fabrikasında Faaliyetlerini Sürdürmektedir.

Benti Tekstil Sanayi Ve Ticaret A.ş. Hakkında

1982 yılından beri tekstil sektöründe faaliyet gösteren Benti Tekstil; deneyimli ve profesyonel kadrosu, Bursa'da kurulu fabrikasında kendi bünyesinde son teknolojiyle ürettiği döşemelik kumaşlarını İtalyanca'da güzelleştirmek, dekore etmek anlamlarına gelen "ADDOBBARE" markası ile yurtiçi ve yurtdışı pazarında satışa sunmaktadır.

Kuruluşundan bugüne; müşteri memnuniyeti ve inovasyonel yaklaşımla gelişen firma, Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi'nde 7500 metrekarelik kapalı alana sahip fabrikasında üretimini sürdürmektedir. Yıllık üretimi 3 milyon metreyi aşan Benti Tekstil, üretiminin %70'ini yurtdışına ihraç ederken, %30'luk kısmını da Türkiye'nin önde gelen mobilya firmalarına sevk etmektedir. İngiltere, İsveç, Rusya, Ukrayna, Yunanistan, Almanya, Polonya, Amerika, S.Arabistan ihracat yapılan ülkeler arasındadır.

Koleksiyonlarını; trendi yakından takip ederek, Dünya’nın önde gelen firmalarıyla eş zamanlı hazırlamaktadır.

 

AR&GE

BENTİ, ar&ge (araştırma geliştirme) departmanında Dünya'daki gelişme ve trendler paralelinde geliştirdiği "Addobbare" imzalı desen ve tasarımlarını showroomunda sergileyerek sunumunu görsel bir şölene çevirmektedir.

Vizyonu doğrultusunda inovatif çizgi ve kalitesiyle üretimini artarak devam ettirmekte ve deneyimli satış pazarlama ekibiyle müşterisinin beğenisine sunmaktadır.

Dokuma

Son teknolojiye uygun gelişmiş makine parkuruyla kendini yenilemekte ve geliştirmekte olan Benti, üretim kapasitesini yeni yatırımları ile her geçen gün daha da arttırmaktadır.

Üretimdeki temel hedefi; ürünlerini en verimli, yüksek kalite standartlarında, en kısa teslim süresinde temin edilmesini sağlamaktır. Bu doğrultuda gelişmiş bir sipariş takip planlama ve üretim programı kullanılmaktadır.

Kalite Kontrol

Benti Tekstil'de ürünlerin tümü üretimin her aşamasında son teknoloji cihazlarla, deneyimli ve uzman kalite kontrol personelleri tarafından kontrol edilir.

Kontrol edilen ürünler paketlenerek sevke hazır hale getirilir.

 

Kartela

Kartela departmanında ürünler teşhir amaçlı kullanılmak üzere hazırlanır. Bu süreçte tüm dünyada kullanılan Waterfall makinası kullanılır. Çift besleme sistemi ve programlanabilme özelliklerine sahip "Waterfall", randımanlı, profesyonel ve yarı otomatik bir montaj makinasıdır.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 08:00-18:00
Cumartesi 08:00-18:00
Pazar 08:00-18:00
ETİKETLER

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright, Her hakkı saklıdır.e-tekstil.com

Iyzico