Beztaş Tekstil TİC.SAN.LTD.ŞTİ.

Beztaş Tekstil Tic.san.ltd.şti.

Demirtaş Organize Sanayi Zambak Sokak No.5-7 Bursa/turkey Osmangazi, Bursa
Cep Onaylı
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Fotoğrafları Büyüt
Beztaş Tekstil Tic.san.ltd.şti.
Demirtaş Organize Sanayi Zambak Sokak No.5-7 Bursa/turkey
Osmangazi , Bursa
1989 Yılında Bursa’Da Kurulan Beztaş Grup Kumaş İmal Eden Bir Aile Şirketidir. Beztaş Group Tüm Dünyada Önde Gelen Markalara Ve Perakendecilere Kumaş Tedarik Etmektedir.

Beztaş Tekstil Tic.san.ltd.şti. Hakkında

Fabrika, Bursa Demirtaş Sanayi Bölgesi’nde bulunmaktadır ve entegre bir tesis olup dokuma, örgü, boyama, dijital & rotasyon baskı ve farklı aprem işlemlerini bünyesinde barındırır. Şirket baskılı ve düz kumaş üretimine ağırlık vermiştir özellikle pamuk, viskon, polyester, poly/viskon, viskon karışımları, keten ve diğer yumuşak kumaşlarda üretim yapmaktadır.

Beztaş yılda yaklaşık 4000 tasarım ortaya çıkaran sektörün öncüsü bir baskı şirketi olarak bilinmektedir. Koleksiyonlarımız tanınmış tasarım stüdyoları ile ortaklaşa bir şekilde hazırlanmaktadır. Ürünler mevcut olan en üst teknoloji kullanılarak üretilmektedir. Beztaş aynı zamanda doğa konusunda da son derece hassastır. Kullanılan kimyasallar/boyalar Oeko-Tex standartlarına uygundur. Yaratıcılık ve teknolojiye olan sürekli yatırım, kaliteden hiçbir şekilde ödün vermeyen bir tutum, üstün nitelikli personel ekibi, özel müşteri hizmeti ve zamanında teslim Beztaş’ın süregelmekte olan başarısı için temel faktörler ve önceliklerdir.

Şirket esas olarak Avrupa’ya ihracat yapmaktadır ve şu anda Londra’da MCD Tekstil adında bir yerel ofisi ve neredeyse tüm AB ülkelerinde temsilcileri bulunmaktadır. Beztaş Grup olarak bizler doğrudan ve dolaylı olarak önde gelen Avrupalı üreticilerin ve perakendecilerin tedarikçiliğini yapmaktayız.

Beztaş her zaman son teknolojiye yatırım yaparak daha kaliteli ürünler almakta ve kapasitesini artırmaktadır. Bu en güncel teknoloji yatırımlarının, yeni ürünlerin ve başarılı pazarlama stratejilerinin doğrudan bir sonucu olarak Beztaş ürünlerinin ihracat hacmi sürekli olarak artmaktadır. Tekstil sektöründe güvenilir ve saygın bir şirketler grubu olan Beztaş Tekstil sektöründe öncülüğü hedeflemektedir.

Vizyonumuz

Ürün ve tasarım yelpazemiz, yaratıcı ve yenilikçi yapımız ve müşterinin yalnızca tedarikçisi olmak yerine müşterinin ortağı olmayı hedefleyen bir müşteri hizmeti ile Avrupa tekstil pazarına liderlik yapmak.

Misyonumuz

  • En yeni tekstil hizmetleri sunmak ve bu alanda öncü bir şirket olarak kalmak
  • Çevre dostu yaklaşımımızı sürdürmek ve mümkün olan her yerde çevre dostu ürünler üretmeye devam etmek.
  • Türk tekstil sektörünün gelişmesine katkı sağlamak
  • Üretim ve istihdam ile ulusal ekonomiye katkı sağlamak

 

ÜRETİM

Beztaş, full entegre bir tesistir ve bünyesinde jakarlı + armüllü dokuma, örgü, boya, rotasyon+digital+kağıt baskı ve apre departmanları bulunmaktadır.

Üretim parkurumuz, değişen moda trendlerine en çabuk şekilde servis verebilmeyi hedeflemekte ve bu doğrultuda çok esnek ve çeşitli üretim kabiliyetinde dizayn edilmiştir

BEZTAŞ Koleksiyonlarında;

Düz boyalı ve ipliği boyalı dokuma kumaş,

Jakarlı ve armüllü dokumalar,

Süprem, interlok, 2-iplik örgü kumaşlara yer verilmekte ve 200’den fazla aktif baskıaltı kumaş ile çok zengin bir kumaş koleksiyonu sunulmaktadır. Birçok boya ve baskı tekniğini bir arada sunabilen esnek üretim olanakları sağlayan tesisimizde , Rotasyon ve Digital baskı yöntemleri kullanılarak, Dispers, Reaktif, Indanthren, boyalı zemin üstü özel uygulamalar, Ronjan, Pigment, Yakma Devore ve diğer birçok özel efekt baskıları yapılmaktadır. Ayrıca düzboya ve ipliği boyalı kumaş gruplarımızla da baskı koleksiyonlarımızda kombin grupları oluşturulmaktadır.

 

ÜRÜNLER

Baskılı Kumaşlar

  • Rotasyon Baskı (12 renk – 64 cm raport)
  • Digital Baskı
  • Süblime (Transfer) Baskılı

Düz Boyalı Kumaşlar

Tesisimiz bünyesinde bulunan aylık 900.000mt kapasiteli dokuma departmanımızda dokunan Poplin, Vual, Krinkıl, Gabardin, Saten, Şifon, Crepe, Bi-Stretch, Bengalin, armüllü fantazi kumaşlara ilave olarak düzboya ve baskılı mamül ürünlerimiz için ithal ham kumaşlar da kullanılmaktadır.

Örgü Kumaşlar

Açık en yuvarlak örme makina tesisimizde , hem düz boyada, hem de baskı ve yakma işlemlerinde kullanılmak üzere Süprem, Interlok, 2-iplik, Crepe ve Diagonel örgülü her türlü fantazi kumaş çeşitleri üretilmektedir.

Jakarlı Kumaşlar

Floş, Viskon, Pamuk, Polyester, Nylon, Keten ve elastan karışımlı ipliklerden 40-450 gram aralığında Fantazi, Etnik, İpliği boyalı, Geometrik, Simli jakar kumaş çeşitleri üretilmektedir.

İpliği Boyalı Kumaşlar

Gömleklik, ceketlik, Kabanlık 40gramdan 400 grama kadar geniş bir yelpazede ipliği boyalı kumaş çeşitleri %100 Pamuk, %100 Viskon, Poly/Viskon, Polyester/Pamuk, Pamuk/Keten ve Elastan karışımlı olarak

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 08:00-18:00
Cumartesi 08:00-18:00
Pazar 08:00-18:00
ETİKETLER

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright, Her hakkı saklıdır.e-tekstil.com

Iyzico