Burkanlar Tekstil Sanayi e Ticaret A. Ş.

Burkanlar Tekstil Sanayi E Ticaret A. Ş.

Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi Mustafa Karaer Cad. No:2/b Osmangazi/bursa/türkiye Osmangazi, Bursa
Cep Onaylı
Gold
Mesaj Gönder
Fotoğrafları Büyüt
Burkanlar Tekstil Sanayi E Ticaret A. Ş.
Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi Mustafa Karaer Cad. No:2/b Osmangazi/bursa/türkiye
Osmangazi , Bursa
1999 Yılında Küçük Bir Ticari İşletme Olarak Hayatına Başlayan Burkanlar Tekstil, Günümüzde Tamamı Son Teknoloji İle Oluşturulan Kendi Makine Parkurunda Baskılı, Düz, Armürlü, Jakarlı Erkek Gömleklik Kumaş İmalatı Yapmaktadır.

Burkanlar Tekstil Sanayi E Ticaret A. Ş. Hakkında

1999 yılında küçük bir ticari işletme olarak hayatına başlayan Burkanlar Tekstil, günümüzde tamamı son teknoloji ile oluşturulan kendi makine parkurunda baskılı, düz, armürlü, jakarlı erkek gömleklik kumaş imalatı yapmaktadır.

Son yıllarda yaptığımız teknolojik altyapı yatırımları ile beraber satış rotalarını ihracat ülkelerine çeviren şirketimiz başta İspanya, İtalya, Polonya, Fransa, Sırbistan gibi Avrupa ülkeleri olmak üzere Fas, Tunus, Mısır, Lübnan, Ürdün, İran, Rusya, Belarus, Özbekistan, Kazakistan gibi ülkelere ihracat yapmaktadır.


Son yıllarda katıldığımız ulusal ve uluslararası fuarlarla, müşteri çeşitliliğini arttıran firmamız, müşterilerden gelen talepler doğrultusunda koleksiyonlarını genişletmektedir. Sürekli stokta olan klasik desenlerin yanında, baskı, jakar, ipliği boyalı, armürlü top boya guruplarına her sezon yeni trendler ekleyerek müşterilerimize stok servisi vermekteyiz.

Katıldığımız bazı fuarlar:

Premiere Vision Istanbul,
London Textile Fair,
Texworld Paris,
Munich Fabric Start

Bünyemizde bulunan uzman kadromuz ile birlikte sürekli gelişmeyi hedef alan ve yeniliklerle beraber ilerleyen kurumsal yapımızla bugün Türkiye’de gömleklik kumaş üretiminde modern bir firma olarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Amacımız ürünlerimizle iç ve dış piyasalarda sahip olduğumuz kaliteli şirket profilimizi korumak ve sahip olduğumuz sosyal sorumluluk ve çevre bilinci ile üretim yapmaktır.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 08:00-18:00
Cumartesi 08:00-18:00
Pazar 08:00-18:00
ETİKETLER

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright, Her hakkı saklıdır.e-tekstil.com

Iyzico