Coats Türkiye İplik Sanayi A.Ş.

Coats Türkiye İplik Sanayi A.ş.

Coats Türkiye İplik Sanayi A.ş. Organize Sanayi Bölgesi Mavi Cadde No:2 16220 Nilüfer / Bursa Nilüfer, Bursa
Cep Onaylı
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Fotoğrafları Büyüt
Coats Türkiye İplik Sanayi A.ş.
Coats Türkiye İplik Sanayi A.ş. Organize Sanayi Bölgesi Mavi Cadde No:2 16220 Nilüfer / Bursa
Nilüfer , Bursa
Coats, Dünyanın Lider Endüstriyel İplik Üreticisidir Ve Amerika Tekstil Sanatları Pazarında Etkin Rol Oynamaktadır. Genel Merkezimiz Birleşik Krallık'tadır Ve Dünya Genelinde Altı Kıtada Yer Alan 50'den Fazla Ülkede 19.000 Çalışanımız Mevcuttur.

Coats Türkiye İplik Sanayi A.ş. Hakkında

Coats olarak 200 yılı aşkın bir süredir dünyamızda günlük yaşamın dokusunu örüp şekillendirmeye çalışıyoruz.

Coats, dünyanın lider endüstriyel iplik üreticisidir ve Amerika tekstil sanatları pazarında etkin rol oynamaktadır. Genel merkezimiz Birleşik Krallık'tadır ve dünya genelinde altı kıtada yer alan 50'den fazla ülkede 19.000 çalışanımız mevcuttur.

Tekstilde yetenek ve teknoloji

200 yıldan uzun bir süredir insanların hayatlarını geliştirmek üzere tekstil alanındaki yeteneklerden ve teknolojilerden yararlanmak için çalışıyoruz. Bunu yaparken dikiş ipliğinden, tıbbi dikişlerden ve fiber optik kablolardan, uçaklarda, otomobillerde ve güvenlik ekipmanlarında kullanılan yüksek performanslı ipliklere, pamuk ipliklerine, kumaşlara ve aksesuarlara kadar her şeye dokunarak dünya çapında zanaatkarlar için ilham kaynağı oluyoruz.

Sonu gelmeyen yenilikler

Müşterilerimizin değişen gereksinimlerine ayak uydurmak için katma değer yaratabilecek ürünler ve çözümler oluşturmaya çalışarak sürekli yenilikler gerçekleştiriyoruz.

Tüm dünya ile bağlantı

Rakipsiz nitelikteki küresel kapsama alanımız, müşterilerimizin kaynak gereksinimlerini birden fazla konumda sürekli ve hızlı bir şekilde karşılamamızı sağlıyor. Bu sayede müşterilerimiz nerede olursa olsun onlarla yakın ilişkiler kurabiliyor, dünyanın her yerinde uzmanlık hizmetlerimizi sunabiliyor ve yerel pazar fırsatları geliştiriyoruz.

Güvenilir ilişkiler kuruyoruz

Başarımızın, itibarımıza ve birlikte iş yaptığımız kişilerin ve faaliyet gösterdiğimiz toplulukların güvenine dayalı olduğunun farkındayız. İş ortaklarımız ve müşterilerimiz ile kurduğumuz güçlü ilişkilerimiz, sorumluluk bilinciyle hareket etme taahhüdümüzle bir araya geldiğinde kesinlik ve güven oluşturmaktadır.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, tüm paydaşlara inovasyon, dijital çözümler ve sürdürülebilir değer sunan, dünyanın lider endüstriyel tekstil şirketi olmaktır:

  • Müşterilerimizin, hedeflerini destekleyebilecek benzersiz ürünlere, hizmetlere ve dijital çözümlere ihtiyacı vardır
  • Paydaşlarımızın ise, sürdürülebilir ve yüksek kaliteli kazançlar sunmak için büyüme ile verimlilik arasında stratejik bir dengeye ihtiyacı vardır
  • Çalışanlarımızın güvenli, saygılı ve kapsayıcı bir iş ortamında maksimum potansiyellerine ulaşabilmesi için bizim de büyümeye elverişli bir ortam sunmamız gerekir

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 08:00-18:00
Cumartesi 08:00-18:00
Pazar 08:00-18:00
ETİKETLER

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright, Her hakkı saklıdır.e-tekstil.com

Iyzico