DİLEK TEKSTİL SAN.TİC. LTD. ŞTİ.

Dilek Tekstil San.tic. Ltd. Şti.

Demirtaş Org. San. Bölgesi Sardunya 2 Sk. No:2, Bursa, Türkiye Osmangazi, Bursa
Cep Onaylı
Vitrin
Mesaj Gönder
Fotoğrafları Büyüt
Dilek Tekstil San.tic. Ltd. Şti.
Demirtaş Org. San. Bölgesi Sardunya 2 Sk. No:2, Bursa, Türkiye
Osmangazi , Bursa
Firmamız 1983 Yılında Dokuma Kumaş Üretimi İle Faaliyetlerine Başlanmış , Kısa Süre İçerisinde İstikrarlı Çalışma Prensiplerini Koruyarak Kapasitesini Geliştirmiş, 1994 Yılından İtibaren Yeni Bir Yapılanma İle Örme Kumaş Üretimine Geçmiştir.

Dilek Tekstil San.tic. Ltd. Şti. Hakkında

Firmamız 1983 yılında dokuma kumaş üretimi ile faaliyetlerine başlanmış , kısa süre içerisinde istikrarlı çalışma prensiplerini koruyarak kapasitesini geliştirmiş, 1994 yılından itibaren yeni bir yapılanma ile örme kumaş üretimine geçmiştir.

Bugün firmamız , Dilek Tekstil Ltd, , Bursa Demirtaş organize sanayi bölgesinde 8000 m2 kapalı alana sahip tesisi , açık ve tüp örme Makine parkuru ile kumaş üretimine devam etmekte olup 30 seneyi aşan tecrübesi ve bilgi birikimi ile sürekli kendini yenileyerek geleceğe emin adımlar ile ilerlemektedir.

Müşteri odaklı memnuniyet doğrultusunda sizlere daha iyi hizmet verebilmek ve kaliteli ürünler sunabilmek adına teknolojiyi en iyi şekilde kullanarak , Genç ve dinamik kadromuz ile müşterilerimizin beklenti ve taleplerini karşılayacak kalitede yenilikçi çözümler getirmekteyiz .

Firmamız kurulduğu günden beri her zaman tüm yerli ve yabancı müşterilerinin yanında olup , çalışmalarını da bu doğrultuda devam ettirme hedefinden asla vazgeçmeyecektir.

Misyonumuz ; sürekli bir değişim içindeki tekstil sektöründe trendleri takip ederken ,geniş ürün yelpazemiz ile kalite standartlarından ödün vermeden güvenilir hizmet vermektir.

 

Fabrikamızda , toplam 79 makine ile ayda 500 tondan fazla örme kumaş üretilmektedir. Tipine göre 26 pustan 34 pus genişliğe kadar tüp veya açık en olarak örme kumaş üretimi yapılmaktadır.

Tesisimizde , Süprem, Lycralı suprem, 2 İplik, 3 İplik, 2 İplik Lycralı, 3 İplik Lycralı, Pike(Lacost), Ribana, Lycralı Ribana, Transferli Ribana, Waffle, İnterlok, Thermal, Selanik ve Fantezi Kumaşlar müşterilerimizin isteği doğrultusunda birçok değişik örgü tipi yapılabilmektedir.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 08:00-18:00
Cumartesi 08:00-18:00
Pazar 08:00-18:00
ETİKETLER

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright, Her hakkı saklıdır.e-tekstil.com

Iyzico