EBUTEKS KİM. MAD. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Ebuteks Kim. Mad. San. Tic. Ltd. Şti.

Dosab, Kardelen Sk. No:20, Osmangazi / Bursa Osmangazi, Bursa
Cep Onaylı
Gold
Mesaj Gönder
Fotoğrafları Büyüt
Boyahanemize 2012 Yılı İtibariyle Makina Parkurumuza Eklemiş Olduğumuz Yeni Makinalarla Birlikte Firmamızın Aylık Üretim Kapasitesini 450 Tona Çıkarmış Bulunmaktayız.

Ebuteks Kim. Mad. San. Tic. Ltd. Şti. Hakkında

 Boyahanemize 2012 yılı itibariyle makina parkurumuza eklemiş olduğumuz yeni makinalarla birlikte firmamızın aylık üretim kapasitesini 450 ton a çıkarmış bulunmaktayız.

 

.

 Gelişen tektonloji ile birlikte tüm üretimimizi bilgisayar kontrollü otomasyon sistemiyle yapmaktayız. 

.

 Planlama ve Labaratuvardan gelen üretim bilgiler doğrultusunda üremi gerçekleşmektedir.

 

Planlama

 

Firmamıza gelen tüm kumaşlar otomasyon sistemimizde planlanarak hangi kumaş hangi gün/saat te hangi makinede boyanacak vb. planlamalar yapılarak üretim gerçekleştirilmektedir.

 

Labaratuvar

 

Müşteriden gelen talepler doğrultusunda labaratuvarımızda numune kalite/renk çalışmaları yapıllarak boyama işlemi için boya reçetesi oluşturulmaktadır. Üretimimizde bu reçeteye göre yapılmaktadır.

 

Kalite Kontrol

Üretim sonrası / sevkiyat önce, üretimden çıkan tüm kumaşlar top haline getirilirken santim santim kalite kontrolden geçer. Olası bir problemde kumaş hangi metresinde problem varsa  işaretlenerek otomasyon sistemine girilir ve problemin/hatanın türüne göre kumaş tamire ayrılır veya sevkedilir. 

 

Giriş Depo

 

Firmamıza gelen tüm kumaşlar çiğ kumaş deposunda otomasyon sistemine kirilir ve barkotlu sistemde refakat kartı basılır. Kumaş müşteriye sevk edilene kadar bu refakat kartı ile takip edilir. Böylece işletme içindeki karışıklıklar önlenmiş olur.

 

Sevkiyat Depo

 

Üretim sonrasi kalite kontrolden geçen kumaşlar top halinde sarılmış ve pvc ambalajlara konarak sevk depoda müşteriye sevkedilmek için bekletilir. Sevkiyatı yapılacak kumaşlar otomasyon sistemine girilerek çıkışı yapılır

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 08:00-18:00
Cumartesi 08:00-18:00
Pazar 08:00-18:00
ETİKETLER

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright, Her hakkı saklıdır.e-tekstil.com

Iyzico