EKART TEKSTİL SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Ekart Tekstil San. Tic. Ltd. Şti.

Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi, M.karaer Cad. No:15, 16369, Osmangazi, Bursa / Türkiye Osmangazi, Bursa
Cep Onaylı
Gold
Mesaj Gönder
Fotoğrafları Büyüt
Ekart Tekstil San. Tic. Ltd. Şti.
Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi, M.karaer Cad. No:15, 16369, Osmangazi, Bursa / Türkiye
Osmangazi , Bursa
Ekart Tekstil, Kurulduğu 1997 Yılından Bu Yana Döşemelik Kumaş Sektöründe Kaliteli Ürün, İyi Servis Ve Yenilik Arayanlara Hizmet Vermektedir. Kuruluşundan İtibaren Bir Çok Prestijli Firmanın Döşemelik Kumaş Konusunda Önemli Tedarikçisi Olmuş, Geliştirdiği

Ekart Tekstil San. Tic. Ltd. Şti. Hakkında

Ekart Tekstil, kurulduğu 1997 yılından bu yana döşemelik kumaş sektöründe kaliteli ürün, iyi servis ve yenilik arayanlara hizmet vermektedir. Kuruluşundan itibaren bir çok prestijli firmanın döşemelik kumaş konusunda önemli tedarikçisi olmuş, geliştirdiği ve ürettiği ürünlerle sektörde öncü bir kimlik kazanmıştır.

 

Yurtiçi ve yurtdışı pazarlarına hizmet veren şirketimiz, çalıştığı firmalar ile uzun süreli ilişkiler sürdürmekte, müşteriye özel ve yeni sezonlara yönelik koleksiyonlar hazırlamaktadır. Sahip olduğu ileri üretim teknolojileri ve kaliteli hammede kullanımı ile müşteri memnuniyetini ilke alarak gelişimimizi sürdürmektedir.

 

Tasarım

Renkleri doğadan, desenleri hayallerinizden aldık. Modayı ve trendleri yakından takip eden tasarım ekibimiz, konforlu ve enerjisi yüksek mekanlar için yeni tasarımlar geliştiriyor. Doğadan ve geçmişten günümüze tasarlanmış tüm sanatlardan besleniyoruz. Buralardan aldığımız ilhamı yorumlayarak özgün ve modaya uygun ürünler ortaya koyuyoruz.

 

İplik & Çözgü

Ekart Tekstil, iplikteki özgünlüğün kumaştaki en büyük değerlerden biri olduğunu düşünerek, farklı ipliklerin karışımından oluşan fantezi iplikler kullanmaktadır. Kalitelere ve desenlere özel tasarlanan çözgülerle ve bu çözgülerde kullanılan özel ipliklerle eşsiz kumaşlar üretmektedir.

Dokuma

Ekart Tekstil, uzun yıllara dayanan tecrübesi ve sürekli yenilediği dokuma tesislerinde üretimini sürdürmektedir. Farklı özelliklere sahip jakarlı ve armürlü dokuma tezgahları sayesinde çeşitliliği yüksek olan ürün gamının üretimini kaliteden ödün vermeden devam ettirmektedir.

Apre İşlemleri

Tesislerimizde bulunan yüksek teknoloji makinalarımızla kumaşlarımıza değer katıyoruz. Uluslararası standartlada göre kumaşlarımıza uyguladığımız apre işlemleri kumaşlarımızı birçok farklı ülkenin standartlarına göre yanmaz, leke tutmaz, su geçirmez, anti bakteriyel ve benzeri özellikler katıyor. Müşteri taleplerine göre projeler için yaptığımız bitim işlemleri kumaşlarımızı büyük projelerde kullanılmasını sağlıyor. Ayrıca teknik ekibimizin geliştirdiği çevre dostu ve insan sağlığına zarar vermeyen özel bitim işlemleri ürünlerimize katma değer katıyor.

Kalite

Kalite, bir ürünü sürekli aynı üretebilmektir. Ekart olarak bu prensipe olan inancımız ile kalite kontrol noktalarımızda ve test laboratuvarlarımızda üretimimizin tüm safhalarını ve tedarik ettiğimiz ürünleri analiz ediyoruz. Tüm üretim akışında birden çok noktada bulunan kalite kontrol durakları ile birlikte üretimimizin tüm aşamalarını kontrol ediyoruz. Yüksek teknolojili makinalarımızla ürettiğimiz ürünlerin sürekli aynı üretebilmek üzere gerekli tüm önlemleri alıyoruz. Mükemmele ulaşma isteğimiz ve uzun yıllara dayanan teknik tecrübemizle müşterilerimize sürekli daha iyiyi sunmak için çalışıyoruz.

 

Ekart Grup, kurulduğu 1997 yılından bu yana tekstil, dış ticaret, yenilenebilir enerji, gayrimenkul geliştirme ve inşaat olmak üzere beş sektörde faaliyet göstermektedir.
Hizmet verdiği bu sektörlerin yanı sıra ülkemizin ihtiyacı olan sektörlere yapacağı yatırımların ar-ge çalışmaları ile büyümesini sürdürmektedir.

 

Faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde, oluşturduğu değerler ile sürdürülebilir büyümesini koruyan Ekart; rekabet gücü, pazardaki güvenilirliği, çevre ve insan duyarlılığı sayesinde bugünkü başarısına ulaşmıştır. Grup şirketlerimiz, tüm bilgi ve tecrübesi ile topluma öncü ve örnek olmaya çalışan bir vizyon doğrultusunda hareket etmekte, yatırımları ülke ekonomisine ve istihdama katkı sağlamaktadır.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 08:00-18:00
Cumartesi 08:00-18:00
Pazar 08:00-18:00
ETİKETLER

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright, Her hakkı saklıdır.e-tekstil.com

Iyzico