CNR FASHIONIST Abiye, Gelinlik ve Damatlık Fuarı

11-19-2019 , 10:00 , CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi

Tarihi, kültürü, etnik yapısı ve yüzyıllardır süren ticaret şehri özelliği ile çok renkli ve çok yüzlü bir şehir olan İstanbul, CNR Fashionist ile dünya modasına yön vermeye bir kez daha hazırlanıyor. Seminerler, etkinlikler ve defile şovlarıyla dikkatleri çekecek fuar, gerçekleştireceği ticaret ile de sektör için vazgeçilmez bir organizasyon olacak.

Abiye, gelinlik, damatlık ve şık giyim sektörünün en önemli üreticilerinin, en yeni kreasyonlarını sergileyeceği fuar, uluslararası 30 bin sektör alıcısına da ev sahipliği yapacak. CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık tarafından, OTİAD desteği ile organize edilen CNR Fashionist İstanbul’da, B2B ikili iş görüşmeleri de gerçekleşecek.

Üç gün boyunca fuarın tüm etkinlik ve imkanlarından faydalanacak olan ziyaretçiler, alım yapmak istedikleri ürün gruplarını sergileyen katılımcılarla dilediği gün ve saatte B2B iş görüşmeler gerçekleştirebilecek.

Türkiye'nin en büyük abiye, gelinlik, damatlık moda fuarı Fashionist İstanbul'un tanıtım çalışmaları Türkiye'nin dört bir yanında devam ediyor. İstanbul'un en lüks semtleri Nişantaşı ve Osmanbey'den başlayarak tüm İstanbul'u kapsayan pazarlama faaliyetleri Ankara'dan Adana'ya Bursa'dan İzmir'e kadar ulaştı.

Abiye, gelinlik, damatlık ve şık hazır giyim alanında 100'den fazla firmanın en yeni model ve ürünlerini sergileyeceği CNR Fashionist İstanbul için Ankara, Adana, İzmir, Gaziantep, Kayseri, Bursa ve Antalya'da kapsamlı olarak sürdürülen çalışmalarda binlerce davetiye dağıtıldı.

Sektörün en prestijli fuarları olma özelliğini de taşıyan CNR Fashionist İstanbul, 19-21 Kasım 2019 Tarihleri arasında CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık ve OTİAD tarafından CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi'nde düzenlenecek.

Siz de markanızı en üst seviyelere taşımak ve uluslararası ihracat ağına katılmak istiyorsanız CNR Fashionist İstanbul'u kaçırmayın.

 

Avrasya’nın en büyüğü

  • Toplam fuar alanı 160.000 m2
  • Toplam stand sayısı 850
  • Avrasya'nın en büyük uluslararası fuar merkezi
  • Türkiye’nin yabancı vizyona ve uluslararası rekorlara sahip tek fuar kuruluşu
  • 7500 araçlık elektronik otopark sistemi (1 kapalı ve 2 açık dev otopark)
  • CCTV kontrollü özel güvenlik

 

Güçlü altyapı

CNR Expo, her türlü teknolojik araç ve sistemi destekleyecek enerji, ısıtma-soğutma, klima, telekomünikasyon, su, hava, basınçlı hava gereksinimlerini eksiksiz sağlayacak bir altyapı sunar. Tüm ihtiyaçlara anında cevap verir.

Park alanı

Hall konumlarına göre düzenlenmiş 7500 araç kapasiteli otopark, katılımcı ve ziyaretçilere fuar boyunca rahat bir konaklama ve güvenlik sağlar.

 

 

Fuar

Abiye, Gelinlik, Damatlık, Moda Fuarı

Organizatör

İstanbul Fuarcılık A.Ş.

Tarih

19-21 Kasım 2019

Yer

CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi

Ziyaret Saatleri

19-20 Kasım 2019 / 10.00 – 19.00
21 Kasım 2019 / 10.00 - 18.00

Fuara Ulaşım

Dış ülkelerden ve Türkiye’nin diğer illerinden İstanbul Havalimanı’na gelen ziyaretçi, katılımcı ve konuklar, her yarım saatte bir havalimanından kalkan transfer araçları ve ya HAVAİST'in Bakırköy araçları ile CNR Expo’ya rahatlıkla ulaşabiliyor. E5, TEM Otoyolu ve Sahil Yolu’nun kesişme noktasında olan CNR EXPO’nun sahip olduğu konum avantajı bunlarla da bitmiyor. Şehir merkezine rahat ve hızlı bağlantı sağlayan şehir içi ulaşım ağlarına yakınlık da ayrı bir avantaj yaratıyor.

Metro, metrobüs, marmaray ve ido hatları fuarlara yüzbinlerce kişinin hızla ve en kolay biçimde ulaşmasını sağlıyor.

Şehir merkezi ve havalimanına rahat ve hızlı bağlantı sağlayan metro, metrobüs, marmaray ve ido hatları fuarlara yüzbinlerce kişinin hızla ve en kolay biçimde ulaşmasını sağlıyor.

CNR FASHIONIST Abiye, Gelinlik ve Damatlık Fuarı
Etkinlik No : 5
Tarih : 11-19-2019
Mekan : CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi
Açık Adres : CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy-Bakırköy- İstanbul
Bilet/Giriş Fiyatı : 1 TL
Yetkili Tel: : +90 212 465 74 74
Web: : http://cnrfashionist.com - info@cnrfashionist.com
Etkinlik Türü: : Fuar

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright, Her hakkı saklıdır.e-tekstil.com

Iyzico