Sıkça Sorulan Sorular

Site logosunun yanındaki "Firma Ekle" butonuna basınız. Çıkan sayfadan size uygun üyelik paketini seçiniz. Seçtiğiniz paketin altındaki "Üye Ol" butonuna tıklayarak üyelik ve firma bilgilerinizi giriniz. Üye girişi yaparak da "Hesabım" butonuna basınız. "Üye Paneli" kısmından firmanızın detaylarını sisteme giriniz. Silver veya Gold Üyelik seçerek sitemizdeki ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz.

Kayıt sırasında Silver veya Gold Üyelik paketini seçiniz. Firmanızın üyeliğini yapınız. Üye olduktan sonra üye girişi yaparak "Hesabım" butonuna basarak üye panelinden firmanızın detaylı bilgilerini sistemimize giriniz. Ödemenizi hesap numaralarımıza yapınız. Ödeme yaptığınızı "İletişim" kısmından bize iletiniz. Ödemenizin onaylanmasının ardından ayrıcalıklardan faydalanmaya devam edebilirsiniz. Standart Üye olduktan sonra da Üye Paneli'nden "Üyeliğimi Yükselt" butonuna basarak, yukarıdaki işlemleri yapıp Silver ya da Gold üye olabilirsiniz.

Sitemize üye olup, firmanızı ekledikten sonra  üye girişi yapınız. "Hesabım" butonuna tıklayınız ve Üye Paneli'nizden ilanlarınızı sitemizdeki uygun kategorilere ekleyiniz.

Teklif vermek için sitemize önce üye olmalısınız. Üye girişinin ardından üye girişi yaparak havale ile bakiye yükleyiniz. Teklif verme ücreti bakiyenizden düşülerek teklifiniz iletilir ve talep alan firmanın iletişim bilgileri görülür.

Önce üst menüden "Tekstil iş ve Hizmet Talepleri" sayfasına giriniz. Hangi sektörde hizmet alacağınızı seçerek "ÜCRETSİZ TEKLİF AL" butonuna tıklayınız. Yeni sayfada çıkan talep formunu eksiksiz doldurunuz. Kullanıcı Sözleşmesi'ni onaylayınız ve "Talebi Gönder" butonuna basarak işleminizi tamamlayınız.

Yapılan teklifler sizin iş veya hizmet talep formundaki e-mail adresinize iletilir. Ayrıca sizin talep formundaki iletişim bilgilerinizden teklifler gelebilir.

Sitemize önce üye girişi yapınız. "Hesabım"  butonuna basarak "Üye Paneli" kısmından "Hesabım" butonuna basınız, Açılan menünün en altndaki "Bakiye Yükle" butonuna tıklayarak basınız. Ayrıca logomuzun sağında köşede bulunan  bakiye durumu gösterge butonuna tıklayarak da bakiye yüklemeyi yapabilirsiniz. Açılan sayfadan yüklenecek bakiyeyi seçiniz. Ödeme yöntemini (Sadece havale seçilmelidir.) seçip, "Üyelik Sözleşmesi"ni okuduğunuzu onayladığınızı seçerek bakiye yükleme işleminizi tamamlayınız. Ödemenizi hesap numaramıza yaptıktan sonra "İletişim" kısmından ödeme yaptığınızı bize iletiniz. Hesap kontrolleri yapıldıktan sonra yeni bakiyeniz hesabınıza yüklenir.

Sitemize üye olup, firmanızı ekledikten sonra  üye girişi yapınız. "Hesabım" butonuna tıklayınız ve Üye Paneli'nizden "Ürünler" butonuna tıklayınız. Açılan alt menüden "Ürün Ekle" butonuna basarak tekstil satış ürününüzü ekleyiniz.

Tekstil Satış Ürünleri sayfasına giriniz. Listeden almak istediğiniz ürünü seçip, detaylarını inceleyiniz. Bu sayfadaki tekstil ürününün satıcının iletişim bilgileri mevcuttur. Bu iletişim bilgileriyle satıcı ile iletişime geçerek ürünü satın alabilirsiniz.

Tekstil satış ürününün ilan sayfa detayındaki "HEMEN AL" butonuna tıklayınız. Açılan sayfalardaki adımları izleyiniz. Sitemize üye olarak ya da üye olmadan tekstil satış ürünü ilan sahibinin hesap numaralarına ürün ücretini yatırarak, ödeme bildiriminin ardından ürünü satın alabilirsiniz. Biz satın alma sırasında, ürün satışı yapan firmayla ürünü almadan önce iletişime geçmenizi öneriyoruz.

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright, Her hakkı saklıdır.e-tekstil.com

Iyzico